چند ترفند کاربردی با جارو برقی که نمیدانستید!
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
چند ترفند کاربردی با جارو برقی که نمیدانستید!

جارو برقی پدیده ای که کار بسیاری را راحت تر کرده و با جارو برقی دیگر نیازی به استفاده از جارو های دستی و کمردرد بعد از استفاده از این جارو ها نیست اما ممکن است جارو برقی پس از مدتی از کار بیوفتد و خراب شود اگر نیاز به تعمیر جارو برقی داشتید با متخصصان خدمات فنی فنی کارا تماس بگیرید تا با بهترین قیمت ممکن جارو شما را به حالت اول برگردانیم.اکنون با هم چند ترفند کاربردی با جارو برقی را مرور میکنیم.

مو، حتی موهای نازک، خز را از حیوانات اهلی بردارید

یکی از کاربردهای فوق العاده جاروبرقی برای از بین بردن موهای ریز است. اگر نگهداری از حیوانات خانگی مشتاق، شما می ترسید که مو و خزهای خانه شما از کار کثیف توصیه می کنیم بهجاروبرقیتان تأیید، و بسیاری از برنامه های کاربردی مورد استفاده. تو می توانیضمیمه هایی جاروبرقی سر مشخص برای تمیز کردن موهایی استفاده می شود که سطح اضافی بدن حیوان خانگی با پرداخت هزینه پوشش داده می شود.

- اشیاء گم شده را پیدا کنید!

گاهی اوقات اتفاق می افتد که جسم کمی شبیه به پیچ یا حلقه از دست رفته خود است و زمان زیادی برای یافتن آن می گیرد تا از آن عبور کند. یا ممکن است جایی در ذهن وجود داشته باشد که نمی توانید به راحتی از ... جایی در پشت میز یا کابینت به آن دسترسی داشته باشید که دسترسی به آنها دشوار است. در این زمان، جاروبرقی، با فشار دادن سمت راست از آنها بازیابی می شود. شما می توانید جوراب ساق بلند زنانهی تا سر باریک لوله ای جاروبرقی ها را بکشید، و به سرعت، گم شده یا به دور از پیدا کردن آن.

با جاروبرقی و جوراب های بژ مانند وسایل برقی ممکن است دور از دسترس باشد یا لا پردیدا پیدا شد.

- در خارج از خانه درخشان است اثاثیهی

با کمک یک نوشابهی نوشابه‌ها و جاروبرقی‌ها می‌توانند همه مهمانی‌های خانگی نوشابه را انجام دهند و دوباره، آنها:

نوشابه را به آرامی روی مبل، فرش و ملحفه ها بریزید پاشیدن

کمک اسفنجی در سطح مورد نظر از انتشار.

نوشابه چون ساینده ای دارد سایه های طبیعی قوطی کهنهی موجود در سطوح تخریب

کمبود سدیم روی سطح، کانالی که می خواهید و یک ساعت صبر کنید و سپس با جاروبرقی آنها را جارو کنید.

پس از انجام این کار، وسایل را تمیز و براق کنیدبدون شک باعث شگفتیتان میدانم.

خدمات فنی فنی کارا

- تمیز کردن سطوح و کاهش حساسیت

به احتمال زیاد او روی این موضوع تمرکز کرده بود، اما بهتر است بدانید، گردگیری وسایل خارج از خانه با استفاده عمومی گردگیری گسترش و پراکندگی آلودگی است. اگر قبلاگردگیری سطوح، ابتدا با جاروبرقی، که کشش و روز را جارو می کند دستمالکشی از آلودگی و آلرژی تا کمتر از محیط زیست برمیگردانید.

اگر مو یا گرده حیوانات، گل ها، آلرژی، پیدا کنید، مکان یابی کنید، اما خانه خود را از آنها دور نگه دارید. کشیدن جاروبرقی سعی کنید این مشکل را حل کنید.

- از بین بردن حشرات خانگی هوتر

طبق مطالعات اخیر دانشگاه از طرف «اوهایو» دو. مکش جاروبرقی به میزان 96 درصد کاهش حشره است. پروانه هایی مانند کنه و کک از پوست ریخته شده و ساختار انسان در سطوح رشد و در نهایت تولید مثل تغذیه می کنند. برای کمک به جاروبرقی می توانید این حشره را تغذیه کرده و با تعمیم از آن جلوگیری کنید.

علاوه بر این موارد می توانید از جاروبرقی، پشه و عنکبوتهایی استفاده کنید که در گوشه و کنار و پشت بام خانه ها می توانید در مجموعه ببینید تا انتخاب کنید، لذت ببرید.

- نظافت لوازم آشپزخانه برای کمک به جاروبرقی

یکی دیگر از مزایای جاروبرقی این است که می توانید به لوازم آشپزخانه کمک کنید تا برخلاف بیش از حد به تمیز کردن و بهبود عملکرد آنها کمک کنید. مثلاً باید به جاروبرقی کمک کنی، می توانی کویل و کندانسور، یخچال را گردگیری کنی، مسخره کنی ... یخچالتان s کار نمی کند، و باعث می شود سرما و بهترین عمل، است. یا می توانید زیر و پشت دستگاه هابرقیتان جارو، و تجمع حشرات ناپدید می شوند، و احتمال اینکه آتش وجود نداشته باشد، وجود ندارد.

گردگیری وسایل خارج از خانه با استفاده عمومی گردگیری گسترش و پراکندگی آلودگی است

- خوشبو کننده هوای منزل

اگر زندگی در فضای گلگون را دوست دارید و رایحه ای بگیرید عطر خوشبوی شما یا همسرتان، هر چه بیشتر احساس کنید، می توانید به تخلیه خانه خود کمک کنید. این بدان معنی است که شما می توانید از قبل جاروبرقی و غیره را جاروبرقی کنید. یک توپ پنبه ای آغشته به عطر ب

تعداد بازدید از این مطلب: 11
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 0